Onze medewerkers helpen je graag verder

Heb je een vraag? Wil je liever telefonisch bestellen? De Comfort Energy-medewerkers staan voor je klaar.

13 filialen verspreid over het hele land

Anderlecht

Aastraat 26
1070 Anderlecht
Tel.: 02/377 19 43
anderlecht@comfortenergy.be

Antwerpen

Lakweg 16
2020 Antwerpen
Tel.: 03/569 01 01
antwerpen@comfortenergy.be

Bastenaken

Rue du Marché Couvert 14
6600 Bastogne
Tel.: 061/21 12 14
bastogne@comfortenergy.be

Bergen

Grand Route 2
7040 Quévy
Tel.: 065/35 55 36
mons@comfortenergy.be

Eke

Sluis 2 bus 1
9810 Eke
Tel.: 09/385 60 60
eke@comfortenergy.be

Geel

Acaciastraat 11
2440 Geel
Tel.: 014/86 17 90
geel@comfortenergy.be

Hasselt

Slachthuiskaai 28
3500 Hasselt
Tel.: 011/23 14 32
hasselt@comfortenergy.be

Kampenhout

Leuvensesteenweg 25 D
1910 Kampenhout
Tel.: 016/24 65 30
kampenhout@comfortenergy.be

Lincent

Rue d'Avernas 16
4287 Lincent
Tel.: 019/63 34 10
lincent@comfortenergy.be

Luik

Rue du Vicinal 30
4170 Comblain-au-Pont
Tel.: 04/369 12 14
liege@comfortenergy.be

Merksplas

Steenweg op Beerse 70
2330 Merksplas
Tel.: 014/63 30 49
merksplas@comfortenergy.be

Namen

Rue Gabriel de Moriamé 20
5020 Namur
Tel.: 081/46 01 23
namur@comfortenergy.be

Sankt Vith

Solvaystrasse 1
4780 Saint Vith
Tel.: 080/44 08 60
st.vith@comfortenergy.be
Terug naar overzicht

Opgelet:

Ok